Odyssey PC1220 - autobaterie

Poštovné zdarma

Naše cena:
8 089 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 - 10 dní

Koupit: ks


kapacita: 70 Ah
zkratovací proud: 680 A
napětí: 12 V

Rozměry Odyssey PC1220

délka: 30.2 cm
šířka: 17.5 cm
výška: 19 cm

Ostatní parametry Odyssey PC1220

Autobaterie Odyssey

Baterie ODYSSEY® důmyslně využívá technologii absorpční skleněné rohože (AGM) a vlastně nabízí v jednom produktu charakteristiky dvou různých baterií. Může být podrobena cyklům hlubokého vybíjení a stejně tak poskytuje vysoký startovací výkon - je to jako když se v jedné osobě sejde šampión běhu na dlouhé tratě a sprinter světové třídy.

Tyto baterie jsou schopné poskytovat motoru startovací pulsy přes 2250 A po dobu 5 sekund a stejně tak 400 cyklů nabití/vybití při vybíjení do hloubky 80% (DOD). Typické startovací, staniční a zapalovací (SLI) baterie mohou poskytovat buď jedno nebo druhé, ale ne obě funkce. Je to buď sprinter, nebo běžec na dlouhou trať. Baterie ODYSSEY zajišťují obojí - poskytují vysokoproudové pulsy krátkého trvání nebo dlouhodobé napájení.

Garantovaná delší provozní životnost

Se svou konstrukcí pro osm až dvanáct let životnosti (v režimu trvalého dobíjení) a provozní životností tři až deset let šetří baterie ODYSSEY váš čas a peníze, protože nemusíte baterie vyměňovat tak často. V běžných aplikacích je na baterie ODYSSEY poskytována záruční doba na výrobní defekty dva roky.

Bezvadná schopnost startování a rychlého nabíjení

Pětisekundový startovací výkon baterií ODYSSEY je dvojitý až trojitý v porovnání se stejně dimenzovanými konvenčními startovacími bateriemi a to i když je teplota nízká jako -40°C . Také při jednoduchém nabíjení konstantním napětím (alternátor, nebo nezávislý nabíječ) zde není omezení v nabíjecím proudu, takže uživateli je zaručeno rychlé obnovení náboje.