Alpine Navigační systém pro Mercedes Sprinter Alpine X903D-S906 - autorádia s CD a podporou USB

Poštovné zdarma

Naše cena:
44 990 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 den

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Alpine Navigační systém pro Mercedes Sprin

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 1 din
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
bluetooth: Integrované
USB: ANO

RCA vstupy/výstupy Alpine Navigační systém pro Mercedes Sprin

počet RCA výstupů: 3 páry (2 V)
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Alpine Navigační systém pro Mercedes Sprin

displej: Bílé LED
tlačítka: Bílé LED

Ostatní specifikace Alpine Navigační systém pro Mercedes Sprin

Navigační systém pro Mercedes Sprinter Alpine X903D-S906

 • 9" navigační stanice Alpine X903D-S906 určená pro vůz Mercedes Sprinter
  Alpine představuje navigační systém Alpine Style 3. generace pro Mercedes Sprinter (S906). Model X903D-S906 je vybaven obrovskou 9" dotykovou obrazovkou, která je umístěna mimo přístrojovou desku, aby byla dokonale dosažitelná ze sedadla řidiče. Díky tomu je velmi snadné ovládat navigační mapy a další funkce. Je také vybaven mnohem rychlejším navigačním CPU a větší systémovou pamětí pro bezproblémový chod systému. Nyní můžete také přibližovat a oddalovat navigační mapu pomocí sevření prstů. Součástí systému je také špičkový navigační systém iGo Primo NextGen s mapami TomTom. Nejlepší ze všeho je, že získáte 3 roky bezplatných aktualizací map a můžete zadat měření a hmotnost vašeho obytného vozu - proto budou navrženy pouze vhodné trasy pro váš konkrétní mobilní dům. Můžete také snadno nainstalovat další databáze táborníků pro vaše potřeby kempování. X903D-S906 také obsahuje kompatibilitu Apple CarPlay a Android Auto. Pokud hledáte dobrý navigační systém pro karavany, který se snadno používá a má velký displej - pak už nehledejte.
 • Snadno dosažitelný ze sedadla řidiče.
  Extra velká 9" (23 cm) dotyková obrazovka.
  Tlačítka dálkového ovládání na volantu.
  Snadný přístup k pohledu ze zadní kamery.
  One Look Display.
  Perfektní navigace pro obytné vozy.
  Mapy TomTom s 3 roky bezplatných aktualizací.
  Kompatibilní s GPS a Glonass.
  Importovatelné databáze POI pro obytné vozy.
  Pracuje s Apple CarPlay.
  Funguje s Android Auto.
  Vestavěná technologie Bluetooth®.
  Digitální rádio DAB / DAB +.
  Připojte až 3 kamery.
  Výkon: 4 x 50 W vysoce výkonný zesilovač.

 

 • Velikost autorádia - 1 din , Autorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.
 • Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.
 • 2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
 • Výkon autorádia - Výkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál.
 • Podporované formáty přes USB vstup - FLAC / MP3 / WMA / AAC / MP4 , FLAC / MP3 / WMA / AAC / MP4
  USB vstup Ano
  CD mechanika
 • HDMI / MHL - Ano (vyžaduje Alpine Special HDMI konektor) , HDMI je zkratka anglického označení High-Definition Multi-media Interface nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu v digitálním formátu. HDMI podporuje přenos videa ve standardní, rozšířené nebo high-definition kvalitě, a až 8-kanálový digitální zvuk.
 • Mobile High-definition Link (MHL) je průmyslová norma a standard pro mobilní multimediální (audio/video) rozhraní, které umožňuje připojit chytrý mobilní telefon, tablet a další přenosná elektronická zařízení k autorádiím s vysokým rozlišením obrazu a zvuku. Norma MHL podporuje video až do rozlišení full HD 1080p/60 a zvuk s kanály 7.1.
 • Integrované Bluetooth - Bluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP.
 • Audio Streaming přes Bluetooth - A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP.
 • Externí mikrofon součástí balení - Externí mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do vstupu označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý sloupek „A" v místě, kde na sebe navazuje „A" sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění externího mikrofonu je také u centrálního zpětného zrcátka.
 • RCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).
 • Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
 • Důležitý parametr, pokud budete instalovat externí zesilovač. Pokud pořizujete autorádio se základní hodnotou čili 2V výstupy, pak budou kladeny větší nároky na výkon zesilovače. S rostoucí hodnotou, např. 4V nebo 5V pak výrazným způsobem roste výkon externího zesilovače, laicky řečeno.
 • Autorádio se silnými výstupy má tedy výhodu, že tolik výkon netaháte přes zesilovač a tím pádem docílíte lepšího zvuku, jelikož externí zesilovače při vyšším zatížení ztrácí kontrolu.
 • Made for Apple iPod & iPhone - Ano (KCU-461iV / KCU-471i), Při propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce.
 • Apple CarPlay - Apple CarPlay je zcela nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Apple CarPlay. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Apple CarPlay a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a Siri.
 • Spolupracuje s OS Android - Po připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem.
 • Android Auto - Android Auto od Google je úplně nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Android Auto. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Požadavek na OS Android je minimálně verze 5.0. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Android Auto a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a signál GPS.
 • Displej - 9" kapacitní WVGA displej
 • Dimmer (ztlumení svítivosti) - Funkce Dimmer slouží k automatickému snížení jasu po setmění. Dimmer se dá většinou nastavit i ručně v několika krocích.
 • Ekvalizér / DSP procesor - Základní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.
 • Pomocí DSP procesoru si můžete nastavovat časovou korekci, zapojit reproduktory aktivně (aktiv): bez výhybek, nastavovat umístění reproduktorů a určit digitálně i jejich velikost.
 • Duální zóna - Funkce "Dual Zone" vám umožní rozdělit signál v multimediálním autorádiu a např. zadním nebo stropním monitoru. Pokud autorádio má tuto funkci, jako řidič sledujete např. TV signál a zadní cestující sledují film na stropním monitoru.
 • Zabudovaný DAB+ tuner - Integrovaný DAB+ (Digital Audio Broadcasting) digitální FM tuner pro příjem digitálního plošného vysílání FM rádiového signálu. Před koupí autorádia s DAB+ tunerem doporučujeme ověřit, jestli je v balení DAB+ anténa, bez které nelze digitální vysílání přijímat. Tato informace je obvykle uvedena na oficiálním webu výrobce.
 • Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer.
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu - Autorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia.
 • Pro automobily Mercedes Sprinter
 • Odkazy: - http://www.alpine-electronics.cz/p/Products/headunits-for-mercedes-vans/x903d-s906