Kenwood KMR-440U - autorádia s CD a podporou USB

Poštovné zdarma

Naše cena:
5 208 Kč
Běžná cena:
5 490(-5%)
Ušetříte:
282 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 den

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Kenwood KMR-440U

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 1 din
přehrává média: CD
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
USB: ano, přední vstup

RCA vstupy/výstupy Kenwood KMR-440U

počet RCA výstupů: 3 páry (2 V)
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Kenwood KMR-440U

displej: 2 řádkový plně bodový FL Display
tlačítka: variabilní podsvícení s iluminačním efektem

Ostatní specifikace Kenwood KMR-440U

odnímatelný panel: ano
dálkové ovládání: ano, OEM dálkové ovládání I/F

Kenwood KMR-440U

  • Integrované Bluetooth - Bluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP.
  • Audio Streaming přes Bluetooth - A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP.
  • Made for Apple iPod & iPhone - Při propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce.
  • Funkce Bass boost - Bass boost resp. zvýraznění basů. Touto funkcí lze zvýraznit samotné basy, při vysokém levelu bass boostu můžou reproduktory potažmo subwoofer už hodně zkreslovat a zvuk pak bude spíše horší než lepší. Doporučujeme tedy funkci "bass boost" používat s rozumem. Při maximálním využití bass boostu hrozí poškození reproduktorů potažmo subwooferu.
  • Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer.
  • Kabel s ISO koncovkou součástí balení - Zezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm