Pioneer DEH-2800UI - autorádia s CD a podporou USB

Poštovné zdarma

Naše cena:
2 475 Kč
Běžná cena:
2 790(-11%)
Ušetříte:
315 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 dny

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Pioneer DEH-2800UI

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 1 din
přehrává média: CD
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
USB: ano, přední vstup

RCA vstupy/výstupy Pioneer DEH-2800UI

počet RCA výstupů: 2 páry
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Pioneer DEH-2800UI

displej: LCD
tlačítka: červené

Ostatní specifikace Pioneer DEH-2800UI

odnímatelný panel: ano

Autorádio PIONEER DEH-2800UI

 • Přehrává FLAC formát - otevřený, zvukový, bezztrátový kodek. Používá lineární predikci pro konverzi zvukových vzorků do série malých čísel (tzv. reziduálů). FLAC dosahuje o něco horšího kompresního poměru než jiné zvukové kodeky jako WavPack nebo TAK, zato jeho dekódování je výpočetně méně náročné, umožňuje streamování a je šířeji podporován.
  FLAC umožňuje bezztrátové uložení zvukové informace, nachází uplatnění především v archivaci zvukových záznamů, neboť při něm nedojde k degradaci kvality. Tím pádem je zvuk v tomto formátu kvalitnějším než u rozšířeného formátu MP3.
 • Počet RCA výstupů - 2, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).
  Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku
 • Made for Apple iPod & iPhone - propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce.
 • Spolupracuje s OS Android - Po připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem.
 • Ekvalizér - Základní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.
 • Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer.
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu - Autorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia.
 • Obal na čelní panel součástí balení - plastový nebo látkový obal na čelní panel. Dobrý pomocník proti zničení nebo poškrábání čelního panelu autorádia.