Pioneer DEX-P99RS - autorádia s CD a podporou USB

Poštovné zdarma

Naše cena:
26 610 Kč
Běžná cena:
29 990(-11%)
Ušetříte:
3 380 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 dny

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Pioneer DEX-P99RS

výkon (max): 4 x 0 W
velikost: 1 din
přehrává média: CD
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
USB: ano, zadní vstup na kabelu (součástí balení)
iPod: ano, podporuje

RCA vstupy/výstupy Pioneer DEX-P99RS

počet RCA výstupů: 4 páry (5 V)
počet RCA vstupů: 2 páry

Podsvětlení Pioneer DEX-P99RS

displej: bílé
tlačítka: možnost nastavení libovolné barvy

Ostatní specifikace Pioneer DEX-P99RS

vstup pro dálkové ovládání z volantu: ano
odnímatelný panel: ano
motorický panel: ano
dálkové ovládání: ano, dálkové ovládání na volant v ceně

DEX-P99RS

Pioneer odhalil svůj nový vlajkový model CD tuneru, DEX-P99RS. Jeho elegantní a čistý design odkazuje na zvukovou dokonalost. Dokonalost zprostředkovanou integrací technologií, počínaje výkonnými D/A převodníky, 4-pásmovým DSP, samostatným nastavením výhybek, přesným sčasováním kanálů a možností kompletní ekvalizační úpravy všech pásem, které posunou možnosti úpravy zvuku do zcela nové dimenze. Spolu s vynikající reprodukcí kompresních formátů v téměř nezměněné podobě, flexibilní propojitelnosti za více než dostupnou cenu upevňuje Pioneer DEX-P99RS svoji pozici určujícího výrobce techniky pro audiofily.

DEX-P99RS je konstruován jako náhrada oceňovaného DEX-P90RS a DEQ-P90RS CD tuneru a procesoru, který je mezi odborníky velice populární. Jeho jakkoli nepodstatné designové přednosti jako tvrzené plexisklo, broušený panel z masivního hliníku s černou povrchovou úpravou s výraznými ovládacími kolečky na obou stranách a třířádkový OEL display přispívají k nestárnoucí eleganci.

Vzhled jde ruku v ruce s výkony dostupnými pomocí rotačních ovladačů, které dále umožňují uživateli vychutnávat exklusivní zvuk vytvářený těmi nejmodernějšími technologiemi v auto hifi. Například výkonné 24bit D/A převodníky individuálně zpracovávají výšky, středy i basy včetně SW a poskytují nevídaný dynamický rozsah a čistotu. Další rapidní zlepšení představuje přepracování Digitálního Signálového Procesoru(DSP), který je nyní vestavěn a nepotřebuje tedy samostatnou istalaci jako v případě minulé generace. DSP Realizuje celou kompletní kontrolu úpravy zvuku, takže můžete optimizovat celou sestavu naprosto dokonale, v závislosti na akustice vozu.

Celkové možnosti nastavení zvuku dosahují nepředstavitelných výšin, především díky 4 pásmové konstrukci výhybky. Stejně jako dříve, i nyní vám umožní nastavovat každé pásmo zvlášť, spolu s možností časového zfázování levých a pravých reproduktorů, pro výškový, středový, středobasový a basový kanál. Oproti minulému modelu však vysoce výkonný DSP chipset, původně vyvinutý pro multikanálové ozvučovací systémy a exklusivně pro DEX-P99RS zajišťuje, že celý frekvenční rozsah od 20Hz-20kHz je dostupný v každém z pásem a dovoluje tedy přestavět zvuk podle vašich naprosto individuálních požadavků.

Opravdu zvláštní pozornost byla věnována všemu, nezmínit nemůžeme vestavěné Master clock, originální vysokorychlostní systém, který je prvním zařízením tohoto typu vestavěným do standardní Pioneer jednotky. Dosahuje nevídaných kvalit reprodukce, téměř dokonale eliminuje Jitter a umožňuje věrnou reprodukci z originálního zdroje.

Pro případ přehrávání CD systém zahrnuje inovované tlumiče otřesů, které jsou umístěny mezi mechaniku a horní část šasi. Tyto tlumiče významně snižují interference mezi motorem pohonu CD a šasi.

DEX-P99RS také nabízí širokou škálu propojovacích možností, konektorů. Především může být široká škála zdrojů připojena pomocí přímého USB konektoru (kabel přiložen). USB je připojeno přímo K DSP jednotce, díky čemuž dokáže nabídnout lepší kvalitu zvuku než standardní USB jednotky přehrávat kvalitní zvuk například z vaší USB paměti, nebo široké škály iPod přehrávačů. Při tomto propojení je možné ovládat iPod přímo z jednotky nebo tak jako obvykle přímo na přístroji. Podpora zahrnuje kompatibilitu s formáty MP3, WMA, AAC, WAV, přičemž upgradovaná verze Advanced Sound Retriever dokáže restaurovat ztráty dynamiky a rozlišení během komprese a navrátit tak hudbě její hloubku a kvalitu.

DEX-P99RS přichází na trh vybaveno dálkovým ovládáním s otočným jogem, který napodobuje způsob, jakým je ovládána hlavní jednotka. Ovladač může být namontován na volantu a také můžete vybírat z pěti barev k individualizaci podsvícení tak, aby zapadlo do interiéru vašeho vozu.

Mnohé z technologií použitých v DEX-P99RS byly vyvinuty a inspirovány top produktem ODR, Optical Digital Reference Systém, stejně jako chipsety použité ve výkonných DSP a D/A převodnících. Nejnovější evoluce těchto komponentů umožňují vyšší výkon při souběžném cenovém poklesu. Jednotka je tak mnohem dostupnější než stávající systém dvou komponent, Pioneer DEX-P90RS a Pioneer DEQ-P90RS, které byly aktuálně top volbou pro milovníky CD, a Pioneer tak pokračuje ve své snaze o dosažení dokonalého automobilové ho zvuku.

Parametry produktu:

 • Tuner: AM/FM RDS
 • Přehrává: CD, MP3, AAC, WMA, WAV, USB, iPod, iPhone
 • Přední panel: odnímatelný, motoricky skláněný
 • Podsvícení displeje: bílé OEL
 • Otočný ovladač: ano
 • Dálkové ovládání: možnost připojení na ovl. na volantu
 • Podsvícení tlačítek: RGB multicolor
 • Zobrazeni menu ve více jazycích : EN, FR, GE, IT, ES, Dutch, RUS
 • Automatické vypnutí zvuku při přijetí hovoru mobilním telefonem: ano
 • Vstup AUX: ano, přední
 • Příprava pro iPod: ano, s volitelným CD-IU50
 • USB vstup: ano, zadní Digital direct
 • IP sběrnice: ano
 • RCA výstup předzesilovače: ano, 4 x (basy,středy, výšky, sub)
 • Výstup na doplňkový displej: ano
 • Direct Sub Drive (Přímý výstup na subwoofer): ano
 • Vysokonapěťový výstup: ano, 5V
 • Příprava pro ISO konektor: ano
 • Plně ovladatelné rozšiřující jednotky: ano