Alpine autorádio s navigací pro Mercedes-Benz Alpine X800D-V447 - autorádia s GPS navigací

Poštovné zdarma

Naše cena:
49 990 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 den

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Alpine autorádio s navigací pro Mercedes-Be

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 2 din
přehrává média: CD, DVD
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
bluetooth: integrované
USB: ano

RCA vstupy/výstupy Alpine autorádio s navigací pro Mercedes-Be

počet RCA výstupů: 3 páry (4 V)
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Alpine autorádio s navigací pro Mercedes-Be

displej: Modrá / červená / žlutá / zelená / černá
tlačítka: Bílá

Ostatní specifikace Alpine autorádio s navigací pro Mercedes-Be

2DIN autorádio s navigací pro Mercedes-Benz Alpine X800D-V447

 • 2DIN autorádio s navigací pro Mercedes-Benz Alpine X800D-V447
  Alpine X800D-V447 je pokročilá navigační jednotka s 8" dotykovým displejem, DAB tunerem, Bluetooth, technologií MirrorLink, HDMI vstupem, 3 páry RCA výstupů a DSP procesorem pro vozy Mercedes Benz Vito (V447). Všechny komponenty jsou navrženy tak, aby se perfektně hodily do stávajících umístění a dokonale integrovaly s elektroktronickými systémy vozidla.
  Balení obsahuje:
 • X800D AVN hlavní jednotku
  panel s tlačítky
  montážní držák s kabely
  DAB anténu
  CAN rozhraní
 • Velikost autorádia - 1 din , Autorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.
  Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.
  2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
 • Výkon autorádia - Výkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál.
  Podporované formáty přes USB vstup - FLAC / MP3 / WMA / AAC / MP4 , FLAC / MP3 / WMA / AAC / MP4
  USB vstup Ano
  CD mechanika
 • Podporované formáty přes USB vstup - MP3, WMA, AAC, DivX
 • Podporované formáty přes CD/-R/-RW disk - MP3, WMA, AAC, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD-Video, DivX
 • Integrované Bluetooth - Bluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP.
 • Audio Streaming přes Bluetooth - A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP.
 • Externí mikrofon součástí balení - Externí mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do vstupu označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý sloupek „A" v místě, kde na sebe navazuje „A" sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění externího mikrofonu je také u centrálního zpětného zrcátka.
 • RCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).
  Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
  Důležitý parametr, pokud budete instalovat externí zesilovač. Pokud pořizujete autorádio se základní hodnotou čili 2V výstupy, pak budou kladeny větší nároky na výkon zesilovače. S rostoucí hodnotou, např. 4V nebo 5V pak výrazným způsobem roste výkon externího zesilovače, laicky řečeno.
  Autorádio se silnými výstupy má tedy výhodu, že tolik výkon netaháte přes zesilovač a tím pádem docílíte lepšího zvuku, jelikož externí zesilovače při vyšším zatížení ztrácí kontrolu.
 • Made for Apple iPod & iPhone - Ano (KCU-461iV / KCU-471i), Při propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce.
 • Spolupracuje s OS Android - Po připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem.
 • Dimmer (ztlumení svítivosti) - Funkce Dimmer slouží k automatickému snížení jasu po setmění. Dimmer se dá většinou nastavit i ručně v několika krocích.
  Ekvalizér / DSP procesor - Základní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.
  Pomocí DSP procesoru si můžete nastavovat časovou korekci, zapojit reproduktory aktivně (aktiv): bez výhybek, nastavovat umístění reproduktorů a určit digitálně i jejich velikost.
  Duální zóna - Funkce "Dual Zone" vám umožní rozdělit signál v multimediálním autorádiu a např. zadním nebo stropním monitoru. Pokud autorádio má tuto funkci, jako řidič sledujete např. TV signál a zadní cestující sledují film na stropním monitoru.
 • abudovaný DAB+ tuner - Integrovaný DAB+ (Digital Audio Broadcasting) digitální FM tuner pro příjem digitálního plošného vysílání FM rádiového signálu. Před koupí autorádia s DAB+ tunerem doporučujeme ověřit, jestli je v balení DAB+ anténa, bez které nelze digitální vysílání přijímat. Tato informace je obvykle uvedena na oficiálním webu výrobce.
 • Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer.
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu - Autorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia.
 • Kabel s ISO koncovkou součástí balení
 • Mapy 46 zemí západní a východní Evropy