Alpine X800D-U - autorádia s GPS navigací

Poštovné zdarma

Naše cena:
39 990 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 den

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Alpine X800D-U

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 2 din
přehrává média: DVD
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
bluetooth: ano
USB: ano

RCA vstupy/výstupy Alpine X800D-U

počet RCA výstupů: 3 páry (4 V)
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Alpine X800D-U

displej: výběr z 5ti barev
tlačítka: 5 možností podsvícení

Ostatní specifikace Alpine X800D-U

dálkové ovládání: ne

mediální stanice ALPINE X800D-U

 • One Look Navi XL je v autě naprosto nový zážitek s gigantickým 8'' monitorem. Extra velký displej vám poskytne pohodlí a možnost sledovat filmy jako v kině. I v režimu rozdělené obrazovky sledování displeje je dobrodružství.
 • 8'' displej poskytuje o 43% větší velikost obrazovky než 7'' (17,78 cm) displej. Můžete si vychutnat úžasné detaily map, a to i v režimu 50/50. Na rozdělené obrazovce budete mít jasný přehled o všech operacích. Použijte ji a už nikdy se nebudete chtít vrátit zpět na menší velikost!
 • 3. generace One Look Navi
  One Look Navi má nyní třetí generaci rozhraní s ještě lepší grafikou, takže vše prakticky vyskočí z obrazovky na vás. Získáte informace, které chcete na první pohled, a ovládání systému je mnohem pohodlnější.
 • Získáte širokou škálu pokročilých funkcí ladění, včetně schopnosti používat univerzální TuneIt aplikaci s vazbou na Facebook. Vynikající kvalitu zvuku doplňuje vestavěný Bluetooth s hlasovým vytáčením a s vestavěným DAB / DAB +. Můžete přizpůsobit jednotku jakoukoliv tapetou (pozadí), kterou si vyberete.
 • AUX vstup
 • Možnost Audio Streaming přes Bluetooth (A2DP) -A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP (typicky mobilního telefonu nebo počítače) k A2DP přijímači (set sluchátek Bluetooth nebo autorádiu). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP. Mylná představa je, že podpora A2DP je k dispozici na všech 2.0 Bluetooth zařízeních a že A2DP je k dispozici pouze na 2.0 Bluetooth zařízení. Podpora A2DP může existovat i ve starších verzích Bluetooth.
 • Možnost načtení telefonního seznamu -Funkce automatického načtení telefonního seznamu do autorádia po nasednutí do vozidla při zapnutí hlavní jednotky (autorádia). Načtení samotného telefonního seznamu může trvat i několik desítek sekund dle počtu kontaktů v mobilním telefonu.
 • Externí mikrofon součástí balení-Externí mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do konektoru označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu přenosu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý A sloupek v místě, kde na sebe navazuje A sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění mikrofonu je také u zpětného zrcátka.
 • Ovládání Apple iPod samotným autorádiem-Po připojení Apple iPod zařízení lze autorádiem ovládat hudbu v iPodu, není třeba tedy do ruky už brát iPod, iPhone či iPad. Vše co se týká přehrávání hudby už řídíte samotným autorádiem, pohodlně.
 • Ovládání MT s OS Android samotným autorádiem-Po připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není třeba tedy do ruky už brát mobilní telefon. Vše co se týká přehrávání hudby už řídíte samotným autorádiem, pohodlně.
 • Ekvalizér / DSP procesor-Základní nebo parametrický ekvalizér Vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk.
 • Pomocí DSP procesoru si můžete nastavovat časovou korekci, zapojit reproduktory aktivně (aktiv) čili bez výhybky a pomocí DSP procesoru můžete zvuk doladit do dokonalosti resp. co Vám aktivní zapojené komponenty dovolí.
 • Duální zóna-Funkce "Dual Zone" Vám umožní rozdělit signál v multimediálním autorádiu a např. zadním nebo stropním monitoru. Pokud autorádio má tuto funkci, Vy jako řidič sledujete např. TV signál a zadní cestující sledují pohádku na stropním monitoru.
 • Možnost přímého ovládání subwooferu-Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basů podle nahrávky. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia.
 • Možnost přikoupit bezdrátové dálkové ovládání
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu-Autorádia vybavená kabelovým vstupem pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Při použití adaptéru lze i s novým aftermarket autorádiem používat nadále tlačítka na volantu jako s originálním autorádiem.
 • Citlivost v pásmu FM: 8.1 dBf (0.7 µV / 75 ohms)
 • DAB+ tuner-Integrovaný DAB+ (Digital Audio Broadcasting) digitální FM tuner pro příjem digitálního plošného vysílání FM rádiového signálu.
 • Rozměry těla autorádia: 78 x 100 x 164 mm
  Ostatní: Mirror link, ochranný kód proti krádeži