Pioneer AVH-G210BT - autorádia s bluetooth

Poštovné zdarma

Naše cena:
5 314 Kč
Běžná cena:
5 990(-11%)
Ušetříte:
676 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 dny

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Pioneer AVH-G210BT

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 2 din
přehrává média: CD
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
bluetooth: integrované
USB: ano. zadní vstup

RCA vstupy/výstupy Pioneer AVH-G210BT

počet RCA výstupů: 2 páry
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Pioneer AVH-G210BT

displej: Antireflexní WVGA displej
tlačítka: modré

Ostatní specifikace Pioneer AVH-G210BT

2DIN autorádio Pioneer AVH-G210BT

 • V Pioneer pro rok 2019 přichází malá revoluce. V nabídce se právě objevuje 2DIN autorádio s DVD s funkcí Bluetooth a velkým dotykovým displejem v ceně jen lehce nad 5000,- Kč. V této cenové relaci už dokáže autorádio Pioneer konkurovat i nekvalitním čínským autorádiím, kterými je doslova zaplaven trh a které nám zákazníci neustále nosí na prodejnu, že jim něco nefunguje. Pokud hledáte levné 2DIN autorádio, ale chcete mít kvalitu, doporučujeme model AVH-G210BT. Vychutnejte si svůj oblíbený obsah na velkém multifunkčním dotykovém displeji s rozlišením 6,2 palce, přímo v palubním panelu vašeho auta. Vezměte si sbírku hudby a videa s sebou na cesty. Ať už je to uloženo na discích CD, DVD nebo na zařízení USB, přehrávač AVH-G210BT přehrává zvuk / video téměř z jakéhokoli zdroje. Navíc je tento AV přehrávač vybavený technologií Bluetooth, která vám umožní streamovat hudbu nebo volat handsfree přes bezdrátové připojení
 • Autorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.
  Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.
  2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
 • Výkon autorádia - Výkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál.
 • Podporované formáty přes USB vstup - MP3, WMA, WAV, AAC, DivX, MPEG-1,2,4, JPEG a BMP
 • Podporované formáty přes CD/-R/-RW disk - MP3, WMA, WAV, AAC, DivX a MPEG-1,2,4
 • USB vstup - USB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu).
 • DVD mechanika - DVD („Digital Versatile Disc" nebo „Digital Video Disc") je formát digitálního optického datového nosiče, který může obsahovat filmy nebo různé jiné údaje.
  Autorádia s DVD mechanikou umí přehrávat i klasické CD disky a na autorádiu je vždy šterbina jen na jeden disk, CD mechanika a DVD mechanika jsou vždy v jednom.
 • Integrované Bluetooth - Bluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP.
 • Audio Streaming přes Bluetooth - A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP.
 • Maximální počet registrovaných telefonů v autorádiu - 5, Autorádia umožňující registraci více mobilních telefonů. Mezi zaregistrovanými telefony je pak možno si vybírat.
 • Počet mobilních telefonů připojených současně - 2, Možnost připojení x telefonů na 1 autorádio současně. Obvykle je dnes možné připojit 2 mobilní telefony přes Bluetooth současně.
 • RCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).
  Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
 • Spolupracuje s OS Android - Po připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádie
 • Funkce Loudness - Funkce Loudness vytáhne určité frekvence a zvýrazní je vyšší hlasitostí. Loudness je dobré používat při nízké hlasitosti, při vyšším volume nedoporučujeme tuto funkci zapínat jelikož zvuk nebude vyvážený a v krajním případě můžete reproduktory i poškodit.
 • Funkce Bass boost - Bass boost resp. zvýraznění basů. Touto funkcí lze zvýraznit samotné basy, při vysokém levelu bass boostu můžou reproduktory potažmo subwoofer už hodně zkreslovat a zvuk pak bude spíše horší než lepší. Doporučujeme tedy funkci "bass boost" používat s rozumem. Při maximálním využití bass boostu hrozí poškození reproduktorů potažmo subwooferu.
 • Ekvalizér - Základní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.
 • Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer.
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu - Autorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia.
 • Kabel s ISO koncovkou součástí balení - Zezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm.