Pioneer AVIC-EVO1-OC1-MTB - autorádia s GPS navigací

Poštovné zdarma

Naše cena:
31 046 Kč
Běžná cena:
34 990(-11%)
Ušetříte:
3 944 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 dny

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Pioneer AVIC-EVO1-OC1-MTB

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 2 din
přehrává média: CD
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
bluetooth: integrované
USB: ano,2x

RCA vstupy/výstupy Pioneer AVIC-EVO1-OC1-MTB

počet RCA výstupů: 3 páry
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Pioneer AVIC-EVO1-OC1-MTB

displej: WVGA kapacitní dotekovým motor. displ.
tlačítka: zelené

Ostatní specifikace Pioneer AVIC-EVO1-OC1-MTB

OEM autorádio s navigací Pioneer AVIC-EVO1-OC1-MTB

 • Autorádio s navigací pro Škoda Octavia 3 Pioneer AVIC-EVO1-OC1-MTB
  První OEM autorádio od japonské značky Pioneer, které lze integrovat do nejnovější Škody Octavie 3. generace SE (2013 - 2017). Autorádio podporuje displej mezi budíky a dokonce umí i hlasové pokyny v českém jazyce. Konečně kvalitní náhrada za základní autorádio Škoda. Unikátní systém NavGate EVO od Pioneer dokonale odpovídá vzhledu a chování vašeho vozu Škoda Octavia. Přinaší high-end navigaci, rozsáhlou konektivitu Apple CarPlay a Android, stejně jako vynikající audio/video výkon, a to vše v elegantní kombinaci a snadno použitelném provedení. Krásný, snadno čitelný 7" WVGA kapacitní multi-dotykový displej umožňuje ovládat systém dotykem prstu. Zobrazuje mapy, informace o voze (jako parkovací senzory, klimatizaci), aplikace a audio/video funkce. Navigační systém EVO je vybaven technikou Pioneer AVIC, která nabízí precizní navigaci s mapovými podklady pro 46 evropských zemí s více než 10 miliony bodů zájmů. Hlasová navigaci nabízí pokyny ve 30 různých jazycích. Systém je také Apple CarPlay a Android kompatibilní. CarPlay umožňuje snadno použitelné audio a komunikační schopnosti, zatímco vy máte oči bezpečně na silnici. Android Auto vám umožní připojit váš smartphone pro komunikaci, hudbu a další. Systém je také vybaven integrovaným DAB/DAB+ digitálním rozhlasovým přijímačem, 13 pásmovým grafickým ekvalizérem a disponuje výkonem 4 x 50 W MOSFE
 • Autorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.
  Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.
  2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 m
 • Výkon autorádia - Výkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál.
 • Podporované formáty přes USB vstup - MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC
 • USB vstup - USB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu).
 • Integrované Bluetooth - Bluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP.
 • Audio Streaming přes Bluetooth - A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP.
 • Maximální počet registrovaných telefonů v autorádiu - 5, Autorádia umožňující registraci více mobilních telefonů. Mezi zaregistrovanými telefony je pak možno si vybírat.
 • Počet mobilních telefonů připojených současně - 2, Možnost připojení x telefonů na 1 autorádio současně. Obvykle je dnes možné připojit 2 mobilní telefony přes Bluetooth současně.
 • Externí mikrofon součástí balení - Externí mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do vstupu označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý sloupek „A" v místě, kde na sebe navazuje „A" sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění externího mikrofonu je také u centrálního zpětného zrcátka.
 • RCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).
  Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
 • Made for Apple iPod & iPhone - Při propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce.
 • Apple CarPlay - Apple CarPlay je zcela nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Apple CarPlay. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Apple CarPlay a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a Siri.
 • Spolupracuje s OS Android - Po připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem.
 • Dimmer (ztlumení svítivosti) - Funkce Dimmer slouží k automatickému snížení jasu po setmění. Dimmer se dá většinou nastavit i ručně v několika krocích.
 • Funkce Loudness - Funkce Loudness vytáhne určité frekvence a zvýrazní je vyšší hlasitostí. Loudness je dobré používat při nízké hlasitosti, při vyšším volume nedoporučujeme tuto funkci zapínat jelikož zvuk nebude vyvážený a v krajním případě můžete reproduktory i poškodit.
 • Funkce Bass boost - Bass boost resp. zvýraznění basů. Touto funkcí lze zvýraznit samotné basy, při vysokém levelu bass boostu můžou reproduktory potažmo subwoofer už hodně zkreslovat a zvuk pak bude spíše horší než lepší. Doporučujeme tedy funkci "bass boost" používat s rozumem. Při maximálním využití bass boostu hrozí poškození reproduktorů potažmo subwooferu.
 • Ekvalizér - Základní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.
 • Zabudovaný DAB+ tuner - Integrovaný DAB+ (Digital Audio Broadcasting) digitální FM tuner pro příjem digitálního plošného vysílání FM rádiového signálu. Před koupí autorádia s DAB+ tunerem doporučujeme ověřit, jestli je v balení DAB+ anténa, bez které nelze digitální vysílání přijímat. Tato informace je obvykle uvedena na oficiálním webu výrobce.
 • Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer.
 • Odnímatelný čelní panel - ne
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu - Autorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia.
 • Kabel s ISO koncovkou součástí balení - Zezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm