Pioneer DEH-S510BT - autorádia s bluetooth

Poštovné zdarma

Naše cena:
3 274 Kč
Běžná cena:
3 690(-11%)
Ušetříte:
416 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 dny

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Pioneer DEH-S510BT

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 1 din
přehrává média: CD
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
bluetooth: integrované
USB: ano, přední vstup

RCA vstupy/výstupy Pioneer DEH-S510BT

počet RCA výstupů: 3 páry
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Pioneer DEH-S510BT

displej: bílé
tlačítka: Multicolor

Ostatní specifikace Pioneer DEH-S510BT

odnímatelný panel: ano

Autorádio Pioneer DEH-S510BT

 • Nový model autorádia Pioneer pro rok 2019, který nemá žádného předchůdce. Jedná se o nejvyšší model vstupní řady autorádií s bluetooth, které umí podmanivé multicolor podsvícení, dokáže přijímat hovory současně ze dvou aktivních mobilních telefonů. Lze ho ovládat přes aplikaci v chytrém telefonu a umí neustále zobrazovat čas na hodinách na displeji. Atraktivní 1-DIN DEH-S510BT nabízí spoustu prostoru pro zobrazení užitečných informací. Má také velké otočné kolečko a snadno přístupná přednastavená tlačítka, takže můžete okamžitě vybrat své oblíbené FM stanice a další. Tuner CD DEH-S510BT je plně kompatibilní se systémem Spotify - pro uživatele zdarma. Stačí připojit svůj iPhone nebo smartphone Android a bezpečně procházet své oblíbené playlisty, alba, skladby a umělce. Připojení Bluetooth umožňuje bezpečné a pohodlné volání na handsfree, stejně jako bezdrátové streamování hudby z vašeho smartphonu. Díky jedinečné technologii Advanced Sound Retriever společnosti Pioneer bude kvalita zvuku co nejblíže původnímu záznamu. Dokonce můžete připojit dva telefony Bluetooth současně. Přečte soubory FLAC, je vybaveno 13 pásmovým grafickým ekvalizérem, 4 x 50 Wattovým zesilovačem MOSFET a když je spárován s aplikací Smart Sync společnosti Pioneer, převede připojení na smartphone na zcela novou úroveň.
 • Autorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.
  Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.
  2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
 • Výkon autorádia - Výkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál.
 • Podporované formáty přes USB vstup - MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC
 • Podporované formáty přes CD/-R/-RW disk - MP3, WMA, WAV
 • USB vstup - USB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu).
 • Integrované Bluetooth - Bluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP.
 • Audio Streaming přes Bluetooth - A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP.
 • Maximální počet registrovaných telefonů v autorádiu - 2, Autorádia umožňující registraci více mobilních telefonů. Mezi zaregistrovanými telefony je pak možno si vybírat.
 • RCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).
  Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
 • Externí mikrofon součástí balení - Externí mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do vstupu označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý sloupek „A" v místě, kde na sebe navazuje „A" sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění externího mikrofonu je také u centrálního zpětného zrcátka.
 • Made for Apple iPod & iPhone - Při propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce.
 • Spolupracuje s OS Android - Po připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem.
 • Ekvalizér - Základní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.
 • Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu - Autorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia.
 • Kabel s ISO koncovkou součástí balení - Zezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm.