Pioneer MVH-S110UBW - autorádia bez mechaniky

Naše cena:
1 322 Kč
Běžná cena:
1 490(-11%)
Ušetříte:
168 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 dny

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Pioneer MVH-S110UBW

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 1 din
podporuje formáty: MP3, WMA, AAC
USB: ano, přední vstup

RCA vstupy/výstupy Pioneer MVH-S110UBW

počet RCA výstupů: 1 pár
počet RCA vstupů: 0 pár

Podsvětlení Pioneer MVH-S110UBW

displej: bílé
tlačítka: bílé

Ostatní specifikace Pioneer MVH-S110UBW

odnímatelný panel: ano

Autorádio bez mechaniky Pioneer MVH-S110UBW

 • Bezmechanikové autorádio Pioneer MVH-S110UBA s bílým podsvícením tlačítek, které za velmi přijatelnou cenu podporuje formát FLAC a navíc - vypadá opravdu luxusně. Speciálně vyvinuté autorádio pro digitální hudbu, pro připojení s Android smartphonem a dalšími zařízeními pomocí předního USB vstupu. Tímto způsobem můžete poslouchat své oblíbené skladby a zároveň dobíjet baterii mobilního telefonu (přes USB). Toto rádio nabízí 4 x 50 W čisté MOSFET síly a kvalitní reprodukci zvuku. Díky zadnímu RCA výstupu můžete instalovat aktivní subwoofer nebo zesilovač. Autorádio Pioneer můžete navíc ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu, aplikace Pioneer ARC. Montáž autorádia je díky zkrácenému šasi výrazně jednodušší. Praktickou funkcí je i zobrazení hodin na displeji autorádia.
 • Autorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.
  Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.
  2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
 • Výkon autorádia - Výkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál.
  Podporované formáty přes USB vstup - MP3, WMA, WAV, Flac, AAC
 • USB vstup - USB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu).
 • RCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).
  Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
 • Dimmer (ztlumení svítivosti) - Funkce Dimmer slouží k automatickému snížení jasu po setmění. Dimmer se dá většinou nastavit i ručně v několika krocích.
  Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v audě subwoofer.
 • Kabel s ISO koncovkou součástí balení - Zezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm.