Hifonics MX 6.2C - 165 mm komponentní autoreproduktory

Poštovné zdarma

Naše cena:
16 990 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 den

Jak vybrat reproduktory do auta?

Koupit: pár


Základní parametry Hifonics MX 6.2C

impedance: 4 Ω
citlivost: 92 dB
kmitočtový rozsah: 32 - 30000 Hz

Výkon Hifonics MX 6.2C

výkon rms: 125 W
výkon max: 250 W

Velikost Hifonics MX 6.2C

výškový reproduktor: 48 mm
středobasový reproduktor: 165 mm

Montážní hloubka Hifonics MX 6.2C

středobasový reproduktor: 65 mm

Ostatní specifikace Hifonics MX 6.2C

krycí mřížky: v ceně

Hifonics MX6.2C

Zbrusu nové reproduktory Maxximus upevňují u Hifonicsu svou vedoucí pozici v celé škále reproduktorů. V současné době představují nejkvalitnější systémy reproduktorů jaké kdy byly HiFonicsem vyrobeny. Dlouhodobou zkušeností německého týmu vývojářů vznikla zcela čistá a vytříbená série reproduktorů se všemi superlativy, která byla vytvořena pro jediný učel: zcela přesně a nezkresleně produkovat hudbu. Made in Germany je synonymem té nejvyšší kvality, proto je systém MX6.2C v pravém slova smyslu „Síla od Bohů", jak zní slogan značky HiFonics. Veškeré komponenty jsou vyráběny v Německu, každá jejich část je důkladně promyšlena a splňuje ty nejvyšší audiofilní nároky na poslech. Tento systém reproduktorů byl až pedantsky a do detailu vypilován, aby se dosáhlo zvukového sladění. To vše si zasluhuje jméno Maxximus.

Hliníkový koš zbavený veškeré rezonance u středobasového repra má 90 mm magnet, který pohání 37 mm cívku s 12mm vynutím umístěným na nosiči odolnému vůči vysokým teplotám. Značné učinnosti dosáhuje lehká hliníková membrána s vysokou odolností proti deformaci. Jádro má zakrytí z mědi, aby se linearizovala impedance a minimalizoval faktor zkreslení. I při vyšších hlasitostech a příkonu tak vůbec nedochází k zkreslení.

Další Hi-end součástí systému jsou 28 mm hedvábné výškové reproduktory v hliníkovém pouzdře. Nově uspořádanou geometrii membrán dosahuje horní frekvenční hranice až 30000 Hz. U frekvenčních výhybek se také nešetřilo. Jsou zkonstruovány z těch nejkvalitnějších součástek. Optimální regulaci umožnuje výhybka díky čtyřnásobnému snížení hladiny výškových reproduktorů a dvojitému snížení hladiny středů. Tímto stupňovitým dimenzováním je umožněna optimální adaptace komponentů na různé varianty interéru vozidla. Středobasy a výškové reproduktory rozměru 16,5 cm lze také zakoupit samostatně, čímž se dají komponenty Maxximus libovolně rozšířit například pro velké doorboardové systémy.

parametry

  • Typ: 2 pásmový komponentní systém
  • Průměr wooferu: 6.5" / 165 mm
  • Průměr tweeteru: 48 mm
  • Výkon RMS / MAX: 125 / 250 W
  • Frekvenční rozsah: 32 - 30000 Hz
  • Citlivost reproduktoru: SPL 91,5 dB / 2,83 V / 1 m
  • Montážní hloubka: 65 mm
  • Nastavitelná úroveň: 12dB / 18 dB Bi-Amping
  • Balení zahrnuje připojovací kabely a mřížky.