Infinity REF 6500cx - 165 mm komponentní autoreproduktory

Poštovné zdarma

Naše cena:
3 090 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 - 2 dny

Jak vybrat reproduktory do auta?


Zboží již není možno dodat nebo bylo dočasně vyřazeno z prodeje.Základní parametry Infinity REF 6500cx

impedance: 3 Ω
citlivost: 93 dB
kmitočtový rozsah: 53 - 21000 Hz

Výkon Infinity REF 6500cx

výkon rms: 90 W
výkon max: 270 W

Velikost Infinity REF 6500cx

středobasový reproduktor: 165 mm

Ostatní specifikace Infinity REF 6500cx

Infinity REF 6500cx

Automobilové reproduktory série Infinity® Reference X

Inženýři od Infinity ® objevili X faktor a stereo systém vašeho vozu už nikdy nebude stejný. Nové automobilové reproduktory Reference X série od Infinity mohou umlčet otravný hluk na cestě, takže budete moci slyšet čistou, svěží reprodukci vaší oblíbené hudby. Pomocí patentovaných funkcí jako jsou Plus One ® (patent číslo 7,548,631) kónusy wooferu a kupolovité tweetery, poskytují tyto reproduktory profesionální kvalitu hudby a posouvají jakýkoliv továrně nainstalovaný systém na vyšší úroveň. Reference X reproduktory jsou navrženy pro nejlepší výkon ve své třídě, na zdokonalení vaší hudby. Zvyšte hlasitost a zjistíte, proč inženýři společnosti Infinity navrhli světově nejprodávanější prémiové automobilové reproduktory.

Kompletní reproduktorová série mající nejpopulárnější velikost a typy reproduktorov -Infinity Reference X série má reproduktory pro téměř každé použití, takže si můžete aktualizovat provedení vašeho současného systému jednoduchou náhradou jeho reproduktorů. Skutečné 4 ohmy - Všechny reproduktory Reference X série mají 3 ohmové kmitací cívky na kompenzaci zvýšené impedance způsobené tenkými továrně nainstalovanými kabely reproduktorů. Reference X reproduktory mohou zpracovat maximální výkon, jaký může tovární stereo poskytnout a dodávají lepší výstup než tovární reproduktory.
Plus One kónusy wooferu -Pomocí větší radiální oblasti jako je tomu u tradičních reproduktorech stejné velikosti, mohou Plus One kónusy přehrávat hlasitěji s menšími zesilovači, zvýšit basový výstup na eliminování nepříjemného hluku na silnici a doručit zdokonalený výkon bez toho, abyste upravovali vaše vozidlo. Textilní kupolový tweeter - Tweeter Reference X série poskytuje větší zpracování výkonu a menší zkreslení jako tradičné tweetery, vylepšuje integraci se středorozsahovým/basovým měničem a zlepšuje čistotu a provedení zvuku