Alpine Set subwooferu a zesilovače Alpine SPC-600G7 - aktivní 165 mm (6,5") subwooferový box

Poštovné zdarma

Naše cena:
6 990 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 den

Koupit: ks


Základní parametry Alpine Set subwooferu a zesilovače Alpine SP

průměr: 165 mm

Výkon Alpine Set subwooferu a zesilovače Alpine SP

výkon rms: 150 W
výkon max: 250 W

Ostatní parametry Alpine Set subwooferu a zesilovače Alpine SP

hmotnost: 6.3 kg

Set subwooferu a zesilovače Alpine SPC-600G7

  • Pro zlepšení basového zážitku ve vašem voze je většinou potřeba vzdát se části zavazadlového prostoru pro subwooferovou ozvučnici. Alpine řeší tento problém pomocí zcela nového SPC-600G7. Tento subwoofer systém je navržen tak, aby se vešel přímo do prostoru pro rezervní kolo u vozů Volkswagen Golf 6 nebo Golf 7. Jedná se o jednoduchý a levný způsob, jak zlepšit výkon basů a dynamiku zvuku bez omezení zavazadlového prostoru.
  • Subwoofer systém je připraven k instalaci včetně 16,5 cm subwooferu v kulaté, uzavřené ozvučnici, která se hodí přímo do prostoru pro rezervní kolo. Součástí je také mimořádně kompaktní 150W Max Power zesilovač, stejně jako kabeláž pro připojení systému k vašemu autorádiu prostřednictvím RCA výstupu.
  • SPC-600G7 lze použít s jakýmkoliv rádiem, které má výstup předzesilovače subwooferu. Doporučujeme tento subwoofer systém pro Volkswagen Golf 6 a Golf 7 - vozidla bez rezervního kola. Lze použít i ve vozech VW Beetle, Passat, Polo a Scirocco s možností Tire-Fit. Upozorňujeme, že při instalaci bude nutné provést menší modifikace (např. nějaké řezání polystyrenového nástrojového držáku), a to podle typu vozidla a výbavy.
  • Kabelová sada součástí balení