Hertz ES 380.4 - 380 mm (15") subwoofer

Poštovné zdarma

Naše cena:
4 212 Kč
Běžná cena:
5 290(-20%)
Ušetříte:
1 078 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 dny

Koupit: ks


Základní parametry Hertz ES 380.4

průměr: 380 mm
impedance: 4 Ω
citlivost: 94 dB
kmitočtový rozsah: 20 - 200 Hz

Výkon Hertz ES 380.4

výkon rms: 450 W
výkon max: 900 W

Ostatní parametry Hertz ES 380.4

montážní hloubka: 151 mm
hmotnost s balením: 6 kg
průměr magnetu: 141 mm
průměr zvukové cívky: 60 mm
průměr montážního otvoru: 350 mm

Energy - evoluce designu a technologie

Z dlouholetých zkušeností a nepretržitého vývoje týmu Hertz uskutečňovaného v oddělení Elettromedia R&D přichází na trh úplně nová série „ENERGY" - bohatá na technologie a design. Energy linii tvoří 26 nových produktů se čtyřmi unikátními mřížkami na subwoofer, čímž vzniká rozsah produktů pro různé poslechové a designové potřeby. Ideální na zlepšení OEM systémů, Energy reproduktory poskytují výkonnou a věrnou reprodukci díky exceletnímu vyvážení a univerzálnosti. Z původní série si nová ENERGY linie zachovala dva podstatné rysy:

- absolutní spolehlivost, díky které se Energy stala best seller-em na celém světe a velmi vysoký výkon.

Vzájemné působení moderního interiéru automobilu s reproduktory bylo měřené s parametry Energy reproduktorů a kalibrované na perfektní vyvážení, čímž tento úžasný produkt podává prvotřídní výkon v jakékoli instalaci.

Vylepšený design

Nová Energy séria je charakteristická hi-tech designem: hlavní záměr je poskytnout design a kvalitu v jednom produktu. Zřetelný rys této třídy je "V-cone" profil s exponenciálním profilem pro maximální linearitu a široký rozptyl.

Dvě metalické linie slévající se do jedné - koncentrace Energie!

Subwoofer se pyšní agresívním vzhledem se spoustou černé a hliníkové povrchové úpravy. Nosná část koše je vyrobená z robustního válcovaného kovu. Ochranné mřížky jsou něco úplně nového - jejich tvary jim dodávají čerstvý, agresívní vzhled. Mrřížky mohou být namontované buď bez síťoviny (pro ty, kteří upřednostňují výraznou montáž) nebo se síťkou pro decentní prezentaci.

Subwoofery

Energy ES subwoofer byl navrhnutý pro použití v malých ozvučnicích. Avšak jejich elektroakustické parametry jsou optimalizované pro použití v různých druzích ozvučnic (uzavřené, bassreflex, bandpass, atd.) a velikostí, zaručujúcí všestranné použití a výkon. Použití zvukové cívky s velkou výchylkou a silným dvojitým magnetem vytváří subwoofer, který obstojí ve vysokém zatížení s výraznou muzikálností a dynamikou. Speciální povrchová úprava a pogumované obruče zabezpečují ochranu a agresívní vzhled.


K výrobku Hertz ES 380.4 zákaznící často přikoupili - často přikoupeno