Silent Coat - 0,1 m² - tlumící materiál

Naše cena:
77 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 7 - 14 dní

Koupit: ks


Parametry Silent Coat - 0,1 m²

množství: 1 fólie
rozměr: 39 x 25 cm
tloušťka: 2 mm
plošná hmotnost: 3 kg / m²

Silent Coat jsou nové materiály tlumící vibrace a pohlcující hluk pocházející z evropské výroby. Použitím vojenské stavební a technologické kvality se Silent Coat specializuje na cenově dostupné řešení pro zamezení problémů s hlukem a vibracemi v automobilech.
Řada produktů Silent Coat byla navržena speciálně pro evropský trh.

Vlastnosti Silent Coat

Tlumící materiál Silent Coat snížuje rezonanční frekvenci a pohlcuje strukturální vibrace materiálu, které přeměňuje na teplo. Chcete-li zamezit těm ošklivým chrastícím a rezonujícím pazvukům, odstranit hluk od silnice a vnější hluku okolo vozu, tepelně izolovat Váše vozidlo a dramaticky zlepšit zvuk svého audio systému, je pro Vás Silent Coat tou správnou volbou.

Silent Coat je založen na bázi polymerů plněný lepidlem. Díky silné plastické hliníkové fólii a unikátnímu vojenskému složení byla prokázána mimořádně účinná přeměna vibrací na tepelnou energii. Silent Coat je extrémně pružný, což umožňuje velmi snadnou aplikaci, tvarování i na velmi složité plochy a dokonalé přilnutí lepící vrstvou. Může být instalován kdekoliv ve vašem vozidle, včetně prostoru pod kapotou.

Kvalitativně lepší než STP Silver, téměř srovnatelný s STP Gold, to je Silent Coat s pevnou 3D fólií. Se svými mimořádnými účinky při zachování dostupné ceny je Silent Coat vysoce účinný tlumící materiál, nad kterým byste měli přemýšlet při tvorbě Vaší autohifi sestavy nebo odhlučňování Vašeho vozu.

92% našich zákazníků, kteří zakoupili Silent Coat a jiné tlumící materiály, se vrací v další objednávce tlumících materiálů opět pro Silent Coat.

 

Velmi kvalitní tlumící materiál s nejlepším poměrem cena/kvalita na českém trhu. Vhodný i pro highend instalace.


K výrobku Silent Coat - 0,1 m² zákaznící často přikoupili - často přikoupeno