Kde jsem: prohifi.cz > Výhody nákupu na prohifi.cz

Výhody nákupu na prohifi.cz

1. Poštovné od 2000 Kč zdarma

Pokud objednáte libovolné zboží v celkové výši 2000 Kč a výše, neplatíte po ČR žádné poštovné, balné ani doběrečné. Zaplatíte opravdu pouze cenu zboží, nic víc :-).
U konkurence často až během objednávky zjistíte dodatečné neuvedené náklady na zaslání zboží 100 a více Kč, u nás nic takového neplatíte – snažíme se vyjít vstříc Vašim přáním.

2. Velké skladové zásoby

Nepatříme mezi „firmy“, které nemají žádné skladové zásoby, ale většinu zboží objednávají a dodávají s velkým zpožděním.
Vzhledem k hodně rozsáhlému sortimentu není v našich silách skladová dostupnost všech typů zboží. Snažíme se ovšem mít nejprodávanější typy zboží skladem, abychom mohli objednávky vyřizovat co nejrychleji k Vaší plné spokojenosti.
Snažíme se nabídnout i případnou skladovou alternativu, abyste měli zboží co nejdříve u sebe.

3. Ojedinělé highend zboží u nás

Prodáváme i zboží na českém trhu ojedinělé, např. highendové značky Morel a Genesis.
Morel patří mezi ručně vyráběné reproduktory v Izraeli. Genesis je rovněž ruční výroba ve Velké Británii. Nejde o žádnou masovou výrobu, ale citlivý přístup ke každému kousku zboží.
Chcete okusit kvalitu zvuku, kterou jinde nenajdete? Chcete-li exkluzivní zboží? Pak jste tu správně :-).
Jsme schopni Vám nabídnout vždy něco navíc.

4. Jsme odborníci a poradíme Vám

Autohifi se věnujeme již od roku 2003, takže nepatříme k žádným nováčkům v oboru.
Jsme schopni poradit od základního ozvučení po highendové instalace. Není to pro nás práce, ale spíše koníček a ke každému se snažíme přistupovat individuálně.
Nejste si jisti, jaká sestava by pro Vás byla nejlepší, zda k sobě dané komponenty pasují nebo zkrátka vůbec nevíte jak začít? Nevadí, kontaktujte nás a poradíme Vám.