Hifonics TSi1000-I - monoblok (1-kanálový zesilovač)

Poštovné zdarma

Naše cena:
7 990 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 den

Koupit: ks


Základní parametry Hifonics TSi1000-I

počet kanálů: 1
energetická třída: AB

Výkon Hifonics TSi1000-I

výkon rms 4Ω: 1 x 450 W
výkon rms 2Ω: 1 x 750 W
výkon rms 1Ω: 1 x 1000 W

Rozměry Hifonics TSi1000-I

délka: 300 mm
šířka: 220 mm
výška: 55 mm

Frekvenční filtry Hifonics TSi1000-I

dolní pásmová propust LPF: 30 - 150 Hz
bass boost: 12 dB

Ostatní parametry Hifonics TSi1000-I

Hifonics TSi1000-I

V aktuální nabídce zesilovačů značky HiFonics můžeme nyní najít série TITAN, MERCURY, TRITON, ZEUS, BRUTUS a XX. Každá z nich má svoje nej a udržuje standard kvality a výkonu jak jsme u značky HiFonics zvyklí.

Jako novinky roku roku 2012 přichází řady MERCURY a TRITON. V těchto sériích můžete najít velice kompaktní zesilovače s vysokým výkonem. Plošné rozměry papíru A4 u série MERCURY a dokonce ještě menší rozměry u série TRITON umožňují instalaci téměř kamkoliv.

Zbrusu nová série zesilovačů Titan TSi pokračuje v tradici výkonných zesilovačů HiFonics. Moderní a kompaktnídesign a také zcela nové technologie oproti předchozím modelům.

Nová funkce Autorun spíná zesilovač automaticky při zapnutí rádia (není potřeba připojovat remote kabel). Signál lze připojit jak cinchovými RCA kabely, tak vysokoúrovňovým vstupem. Funkce automatického zapnutí pak umožní tento zesilovač připojit do jakéhokoliv systému téměř v každém automobilu a to i jako rozšíření továrního ozvučení. Titan TSi série představuje top-class třídu zvuku i pro ty nejnáročnější. Společně s precizním designem šasí a zabudovaným logem s dvojím podsvícením je každý zesilovač Titan TSi perfektním!

  • Akrylový logo panel s přepínám podsvícení (modré/bílé)
  • O 20% menší kompaktnější rozměry
  • Masivní hliníkové šasí pro perfektní chlazení
  • Dálkové ovládání basů