Pioneer DEH-S110UBG - autorádia s CD a podporou USB

Naše cena:
1 765 Kč
Běžná cena:
1 990(-11%)
Ušetříte:
225 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 2 dny

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Pioneer DEH-S110UBG

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 1 din
přehrává média: CD
podporuje formáty: MP3, WMA
USB: ano, přední

RCA vstupy/výstupy Pioneer DEH-S110UBG

počet RCA výstupů: 1 pár
počet RCA vstupů: 0 pár

Podsvětlení Pioneer DEH-S110UBG

displej: bílé
tlačítka: zelené

Ostatní specifikace Pioneer DEH-S110UBG

odnímatelný panel: ano

Autorádio Pioneer DEH-S110UBG

 • Každým rokem přichází Pioneer na trh s novým základním modelem autorádia na CD, které Pioneer neustále vylepšuje. Model pro rok 2019 vypadá podle nás dokonale se svým prosvětleným černým čelním panelem. Tento model autorádia vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu z rozhlasových stanic FM, CD, chytrých telefonů, USB zařízení nebo prostřednictvím AUX připojení. Autoradio Pioneer DEH-S110UBG nabízí výkon 4 x 50 W MOSFET a RCA výstup pro připojení dalších stereo komponentů. Auto rádio do auta má vynikající LCD displej s jasně červeně podsvícenými tlačítky. Novou funkcí je zálohování paměti při odpojení autorádia od napájení. Užitečná funkce je možnost zobrazení hodin na displeji. K rádiu se navíc můžete připojit přes chytrou aplikaci Pioneer ARC.
 • Velikost autorádia - Autorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.
  Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.
  2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm
 • Výkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál
 • USB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu)
 • Počet RCA výstupů - RCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).
  Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
 • Spolupracuje s OS Android - Po připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem.
 • Dimmer (ztlumení svítivosti) - funkce Dimmer slouží k automatickému snížení jasu po setmění. Dimmer se dá většinou nastavit i ručně v několika krocích.
 • Ekvalizér - Základní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.
 • Přímé ovládání subwooferu - Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer.
 • Dálkové ovládání v balení není, nelze dokoupit
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu - Autorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia.
 • Kabel s ISO koncovkou součástí balení - Zezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm.
 • Obal na čelní panel součástí balení

K výrobku Pioneer DEH-S110UBG zákaznící často přikoupili - často přikoupeno

Pioneer TS-G1310F

Pioneer TS-G1310F

789 Kč

890(-11%)

130 mm koaxiální autoreproduktory