Kde jsem: prohifi.cz > Zásilky na Slovensko

Zásilky na Slovensko

Čím odesíláme

Zboží na Slovensko odesíláme:

  • Českou poštou ... na Slovensku je zboží doručováno spřátelenou Slovenskou poštou, doba dodání je cca 3-5 pracovních dnů (může být i delší)
  • PPL ... na Slovensku je zboží doručováno spřátelenou společností DHL, doba dodání je cca 1-3 pracovní dny (může být i delší)
Z praxe doporučujeme využívat spediční šlužbu PPL - dodávky jsou značně rychlejší.
Poštovné a balné je jednotné 240 Kč za celou objednávku, ať už objednáte 2 konektory nebo 10 subwooferových boxů a platíte jej vždy. Bohužel díky vysokému poštovnému si nemůžeme na Slovensko dovolit poštovné zdarma jako po ČR.

Někteří naši slovenští zákazníci, kteří bydlí blízko hranic s ČR nebo často cestující do ČR využívají možnosti odeslání zboží na nejbližší poštu v ČR, kde si jej poté vyzvednou. Zde můžete samozřejmě využít benefit poštovného zdarma při objednávce zboží v celkové hodnotě 2500 a více Kč.
Pokud byste měli o tento způsob zájem, kontaktujte nás a poradíme jak na to :-)

Platba za zboží

Zboží můžete zaplatit:

  • bankovním převodem ... stačí během objednávkového procesu zvolit způsob platby "bankovním převodem" a ihned po objednání zboží Vám přijde odkaz na zálohovou fakturu. Zde najdete veškeré údaje pro zahraniční platební styk. Po připsání peněz na náš účet a naskladnění zboží zásilku odesíláme
  • dobírkou ... zboží platíte vždy v EURech, nikoliv v Kč, které Vám fakturujeme. V praxi to funguje tak, že České poště i PPL uvádíme částku v Kč, kterou požadujeme připsat na náš účet. Obě společnosti v den odeslání zboží přepočítají částku v Kč na ekvivalent v EURech dle aktuálního kurzu ČSOB devizy nákup.