Alpine CDE-W296BT - autorádia s bluetooth

Poštovné zdarma

Naše cena:
6 990 Kč
Dostupnost:
není skladem

obvykle 1 den

Jak vybrat autorádio?

Koupit: ks


Základní parametry Alpine CDE-W296BT

výkon (max): 4 x 50 W
velikost: 2 din
přehrává média: CD
podporuje formáty: MP3, WMA
USB: ano, přední vstup

RCA vstupy/výstupy Alpine CDE-W296BT

počet RCA výstupů: 3 páry
počet RCA vstupů: 0 páry

Podsvětlení Alpine CDE-W296BT

displej: multicolor - bílý LCD displej
tlačítka: 150 tisíc barev

Ostatní specifikace Alpine CDE-W296BT

Autorádio ALPINE CDE-W296BT

 • CDE-W296BT kombinuje všechny skvělé nové vlastnosti a funkce, jako je TuneIt, kompatibilní s telefony iPhone a Android, což umožňuje plné ladění zvuku a sdílení prostřednictvím telefonu, stejně jako nové upozornění na zprávy na Facebooku.
 • Připraveno na ovládání z volantu pro perfektní instalaci v téměř každém vozidle. Pokud je Váš vůz vybaven start-stop motorem, tato hlavní jednotka je ještě zajímavější pro vás, neboť bude hrát dál, když se zastavíte na křižovatce.
 • Je také vybavena 3-fázovou výhybkou, dokonce můžete nastavit barvu tlačítka a osvětlení displeje pomocí 150.000 barevných variacích.
 • AUX vstup neboli vstup na 3,5 JACK konektor, který dnes má většina chytrých mobilních telefonů nebo přenosných digitálních přehrávačů. AUX vstup nejčastěji bývá přímo na čelním panelu autorádia. - přední vstup
 • Integrované Bluetooth -komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth můžeme připojit hlavně mobilní telefon nebo náhlavní souprava. Vyspělejší autorádia umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP.
 • Možnost Audio Streaming přes Bluetooth (A2DP)-profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP (typicky mobilního telefonu nebo počítače) k A2DP přijímači (set sluchátek Bluetooth nebo autorádiu). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP. Mylná představa je, že podpora A2DP je k dispozici na všech 2.0 Bluetooth zařízeních a že A2DP je k dispozici pouze na 2.0 Bluetooth zařízení. Podpora A2DP může existovat i ve starších verzích Bluetooth.
 • Možnost načtení telefonního seznamu-Funkce automatického načtení telefonního seznamu do autorádia po nasednutí do vozidla při zapnutí hlavní jednotky (autorádia). Načtení samotného telefonního seznamu může trvat i několik desítek sekund dle počtu kontaktů v mobilním telefonu.
 • Ovládání Apple iPod samotným autorádiem-Po připojení Apple iPod zařízení lze autorádiem ovládat hudbu v iPodu, není třeba tedy do ruky už brát iPod, iPhone či iPad. Vše co se týká přehrávání hudby už řídíte samotným autorádiem, pohodlně.
 • Možnost přímého ovládání subwooferu-Nastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basů podle nahrávky. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia.
 • Možnost přikoupit bezdrátové dálkové ovládání
 • Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu -Autorádia vybavená kabelovým vstupem pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Při použití adaptéru lze i s novým aftermarket autorádiem používat nadále tlačítka na volantu jako s originálním autorádiem.
 • Rozměry těla autorádia: 178 x 100 x 160 mm
 • Ovládání Apple iPod samotným autorádiem - Po připojení Apple iPod zařízení lze autorádiem ovládat hudbu v iPodu, není třeba tedy do ruky už brát iPod, iPhone či iPad. Vše co se týká přehrávání hudby už řídíte samotným autorádiem, pohodlně. - pomocí KCU-445i

K výrobku Alpine CDE-W296BT zákaznící často přikoupili - často přikoupeno